Imprimantes Laser HP 3PZ95ABGJ
3PZ95A#BGJ
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: USB, Ethernet
| Technical Information | |
|---|---|
| Recommended Use | Plain Paper Print |
| Print Color Capability | Color |
| Maximum Mono Print Speed (ppm) | 27 |
| Maximum Color Print Speed (ppm) | 27 |
| Maximum Print Resolution (dpi) | 600 x 600 |
| USB Direct Printing | Yes |
| Duplex Printing | Automatic |
| Number of Users | 10 |
| Processor & Chipset | |
|---|---|
| Processor Speed | 800 MHz |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 1.25 GB |
| Maximum Memory Supported | 1.25 GB |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet | Yes |
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 2.66" |
| Touchscreen | Yes |
| Media Types & Handling | |
|---|---|
| Media Size |
|
| Number of Input/Multipurpose Trays Installed | 2 |
| Standard Input Media Capacity | 300 Sheets |
| Reliability | |
|---|---|
| Duty Cycle | 55000 |
| Recommended Monthly Print Volume | 900 to 4800 |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | AC Supply |
| Input Voltage | 230 V AC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Desktop |
| Height | 12" |
| Width | 16.3" |
| Depth | 18.6" |
| Weight (Approximate) | 41.7 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Energy Star | Yes |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification |
|
| Country of Origin | Japan |