Imprimantes Laser HP 6GW62FBGJ
6GW62F#BGJ
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: USB, Ethernet, Bluetooth
| Technical Information | |
|---|---|
| Recommended Use | Plain Paper Print |
| Print Color Capability | Monochrome |
| Maximum Mono Print Speed (ppm) | 30 |
| Maximum Print Resolution (dpi) | 600 x 600 |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Print Technology |
|
| Duplex Printing | Automatic |
| Processor & Chipset | |
|---|---|
| Processor Speed | 500 MHz |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 64 MB |
| Maximum Memory Supported | 64 MB |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet | Yes |
| Ethernet Technology | Fast Ethernet |
| Bluetooth | Yes |
| Wireless LAN | Yes |
| Media Types & Handling | |
|---|---|
| Media Size |
|
| Number of Input/Multipurpose Trays Installed | 1 |
| Standard Input Media Capacity | 150 Sheets |
| Reliability | |
|---|---|
| Duty Cycle | 20000 |
| Recommended Monthly Print Volume | 200 to 2000 |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | AC Supply |
| Input Voltage | 120 V AC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Desktop |
| Height | 8.1" |
| Width | 14" |
| Depth | 11" |
| Weight (Approximate) | 12.4 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Energy Star | Yes |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |