Imprimantes d'étiquettes HP 3XB78AB1K
3XB78A#B1K
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Système de Point de Vente: Oui
-
Connexion: Ethernet
-
Technologie d'impression: Ink
| Technical Information | |
|---|---|
| Multifunction Devices |
|
| Number of Colors | 6 |
| Print Color Capability | Color |
| Maximum Color Print Speed (sec) | 19.3 Second |
| Maximum Print Resolution (dpi) | 2400 x 1200 |
| Maximum Print Width | 36" |
| Photo Printing | Yes |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 128 GB |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet | Yes |
| Scanner | |
|---|---|
| Scanner Type | Sheetfed |
| Scan Color | Color |
| Copier | |
|---|---|
| Copier Type | Sheetfed |
| Copy Color | Color |
| Media Types & Handling | |
|---|---|
| Media Type |
|
| Media Size |
|
| Fonts & Emulation | |
|---|---|
| PostScript | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 49" |
| Width | 55" |
| Depth | 30" |
| Weight (Approximate) | 234 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Form Factor | Floor Standing Supported |
| Platform Supported |
|
| Energy Star | Yes |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification |
|
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |