Imprimantes de Receipts Custom 919MG010300J33
919MG010300J33
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Format de l'équipement: Desktop
-
Connexion: USB, Ethernet
| Technical Information | |
|---|---|
| Recommended Use | Ticket Print |
| Print Color Capability | Color |
| Maximum Color Print Speed | 5.91 in/s |
| Maximum Print Resolution (dpi) | 1200 x 1200 |
| Maximum Print Width | 3.15" |
| Application/Usage | Desktop |
| Print Technology | LED |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 512 MB |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet | Yes |
| Cutter | |
|---|---|
| Cutter Life | 1000000 Cuts |
| Media Types & Handling | |
|---|---|
| Media Type |
|
| Maximum Label Width | 3.39" |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | AC Supply |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 8.1" |
| Width | 7.8" |
| Depth | 15" |
| Weight (Approximate) | 20.94 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Platform Supported | PC |
| Country of Origin | Thailand |
tk306-custom.pdf 919MG010300J33
tk306-custom.pdf MOD-TK306