Headsets Apple MTJV3LLA
MTJV3LL/A
Sélectionner un modèle
Experience the ultimate in wireless audio with the AirPods Pro (2nd Gen). Featuring Apple's powerful H2 chip, these earbuds deliver richer sound, twice the noise cancellation, and Adaptive Transparency to keep you aware of your surroundings. With Personalized Spatial Audio, intuitive touch controls, and a MagSafe charging case with Find My integration, they're designed for seamless everyday use. Plus, the latest USB-C version offers lossless audio with Vision Pro and enhanced durability. Whether you're working, working out, or unwinding, AirPods Pro 2 redefine what wireless earbuds can do. Ready to elevate your listening experience?
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | True Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth |
| Bluetooth Standard | Bluetooth 5.3 |
| Sound Mode | Stereo |
| Features |
|
| Noise Canceling | Yes |
| Fast Charging | Yes |
| Virtual Assistant Supported | Siri |
| Active Noise Canceling (ANC) | Yes |
| Charging Method | Case |
| Battery Information | |
|---|---|
| Fast Charging Time | 5 Minute |
| Battery Talk Time | 24 Hour |
| Earpiece | |
|---|---|
| Earpiece Design | Earbud |
| Earpiece Type | Binaural |
| Microphone | |
|---|---|
| Integrated Microphone | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Charging Interface | USB Type-C |
| Controls/Indicators | |
|---|---|
| Earpiece Controls |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | White |
| Color | White |
| Durability |
|
| Ear Cushion Material | Silicone |
| Form Factor | In-ear |
| Height | 1.2" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 0.9" |
| Charging Case Height | 1.78" |
| Charging Case Width | 2.39" |
| Charging Case Depth | 0.85" |
| Charging Case Weight (Approximate) | 1.79 oz |
| Earbud Weight (Approximate) | 0.19 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Ingress Protection (IP) Rating | IP54 |
| Application/Usage |
|
| Operating System Platform |
|
| Platform Supported | Mac |
| Charger Included | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |