Headsets Apple MPNY3LLA
MPNY3LL/A
Sélectionner un modèle
Experience immersive Spatial Audio, Adaptive EQ, and an all-new contoured design that delivers rich, dynamic sound. With up to 6 hours of battery life per charge and 30 hours total with the MagSafe case, you’ll stay connected longer. Sweat and water resistance make them perfect for any lifestyle, while the Apple H1 chip ensures seamless pairing across your devices. Whether you’re working, working out, or just vibing to your favorite tunes, AirPods 3 deliver a premium experience—without the premium price.
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | True Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth |
| Bluetooth Standard | Bluetooth 5.0 |
| Sound Mode | Stereo |
| Features |
|
| Fast Charging | Yes |
| Virtual Assistant Supported | Siri |
| Active Noise Canceling (ANC) | Yes |
| Charging Method | Case |
| Battery Information | |
|---|---|
| Fast Charging Time | 5 Minute |
| Battery Talk Time | 20 Hour |
| Battery Rechargeable | Yes |
| Earpiece | |
|---|---|
| Earpiece Design | Earbud |
| Earpiece Type | Binaural |
| Microphone | |
|---|---|
| Integrated Microphone | Yes |
| Number of Microphones | 2 |
| Controls/Indicators | |
|---|---|
| Earpiece Controls |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | White |
| Color | White |
| Durability |
|
| Form Factor | In-ear |
| Height | 1.2" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.7" |
| Weight (Approximate) | 0.30 oz |
| Charging Case Height | 1.83" |
| Charging Case Width | 2.14" |
| Charging Case Depth | 0.84" |
| Charging Case Weight (Approximate) | 1.34 oz |
| Earbud Weight (Approximate) | 0.15 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Ingress Protection (IP) Rating | IPX4 |
| Application/Usage |
|
| Compatibility |
iPhone Models
iPad Models iPad Pro 13-inch (M4) iPad Pro 12.9-inch (6th generation) iPad Pro 12.9-inch (5th generation) iPad Pro 12.9-inch (4th generation) iPad Pro 12.9-inch (3rd generation) iPad Pro 12.9-inch (2nd generation) iPad Pro 12.9-inch (1st generation) iPad Pro 11-inch (M4) iPad Pro 11-inch (4th generation) iPad Pro 11-inch (3rd generation) iPad Pro 11-inch (2nd generation) iPad Pro 11-inch (1st generation) iPad Pro 10.5-inch iPad Pro 9.7-inch iPad Air 13-inch (M2) iPad Air 11-inch (M2) iPad Air (5th generation) iPad Air (4th generation) iPad Air (3rd generation) iPad Air 2 iPad (10th generation) iPad (9th generation) iPad (8th generation) iPad (7th generation) iPad (6th generation) iPad (5th generation) iPad mini (6th generation) iPad mini (5th generation) iPad mini 4 Mac Models MacBook Air (13-inch, M3, 2024) MacBook Air (15-inch, M2, 2023) MacBook Air (13-inch, 2022) MacBook Air (M1, 2020) MacBook Air (Retina, 13-inch, 2018-2019) MacBook Air (13-inch, Early 2015 - 2017) MacBook Air (11-inch, Early 2015) MacBook Pro (13-inch, 2022) MacBook Pro (13-inch, M1, 2020) MacBook Pro (13-inch, 2016-2019) MacBook Pro (Retina, Late 2012 - 2015) MacBook Pro (14-inch, 2023) MacBook Pro (14-inch, 2021) MacBook Pro (16-inch, 2023) MacBook Pro (16-inch, 2019) MacBook Pro (15-inch, 15-inch, Mid 2012 - 2015) MacBook (Retina, 12-inch, Early 2015 - 2017) iMac (24-inch, 2023) iMac (24-inch, 2021) iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2019) iMac (Retina 4K, 2017) iMac (Retina 4K, Late 2015) iMac (Retina 5K, 27-inch, 2019-2020) iMac (Retina 5K, 2017) iMac (Retina 5K, Late 2014 - 2015) iMac Pro (2017) Mac Studio (2023) Mac Studio (2022) Mac mini (2023) Mac mini (M1, 2020) Mac mini (2018) Mac mini (Late 2014) Mac Pro (2023) Mac Pro (2019) Mac Pro (Late 2013) Apple Watch Models Apple Watch Ultra 2 Apple Watch Series 9 Apple Watch SE Apple Watch Ultra Apple Watch Series 8 Apple Watch Series 7 Apple Watch Series 6 Apple Watch Series 5 Apple Watch Series 4 Apple Watch Series 3 Apple Watch Series 2 Apple Watch Series 1 Apple TV Models Apple TV 4K (3rd generation) Apple TV 4K (2nd generation) Apple TV 4K (1st generation) Apple TV HD iPod Models iPod touch (7th generation) Apple Vision Pro App |
| Operating System Platform |
|
| Platform Supported | Mac |
| Charger Included | Yes |