Étiquettes Zebra DirectMatte 500D 4" x 2", Thermique Direct, Rouleau, Noyau de 3", Mat, Acrylique Permanent
10043287
| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 4" |
| Label Length | 2" |
| Label Format | Roll |
| Number of Labels per Roll | 2854 |
| Total Number of Labels | 11416 |
| Core Diameter | 3" |
| Adhesive Type | Permanent Acrylic |
| Print Technology | Direct Thermal |
| Attachment Method | Adhesive |
| Printable | Yes |
| Features | Uncoated |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Material | Paper |
z-essentials-500d.pdf 10043287
z-essentials-500d.pdf MOD-500-D