Étiquettes Zebra Z-Essentials 500D 4x6in, Thermique Direct, Acrylique Permanent, Rouleau, Blanc, Mat, 115 étiquettes/rouleau
10041912
| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 4" |
| Label Length | 6" |
| Label Diameter | 2 1/4" |
| Label Format | Roll |
| Number of Labels per Roll | 115 |
| Core Diameter | 3/4" |
| Adhesive Type | Permanent Acrylic |
| Print Technology | Direct Thermal |
| Finishing | Matte |
| Attachment Method | Adhesive |
| Printable | Yes |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | White |
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
z-essentials-500d.pdf 10041912
z-essentials-500d.pdf MOD-500-D