Étiquettes Zebra Z-Essentials 500D 4" x 6", Thermique Direct, Acrylique Permanent, 450/Rouleau, 12/Carton
10041911
| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 4" |
| Label Length | 6" |
| Number of Labels per Roll | 450 |
| Core Diameter | 1" |
| Adhesive Type | Acrylic |
| Print Technology | Direct Thermal |
| Finishing | Matte |
| Attachment Method | Adhesive |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | White |
| Product Color | White |
z-essentials-500d.pdf 10041911
z-essentials-500d.pdf MOD-500-D