Étiquettes Zebra Z-Essentials 500D 4x6in, Thermique Direct, Non Revêtue, Adhésif Acrylique Permanent, 3in Core, 1000/rouleau
10041910
| Product Information | |
|---|---|
| Label Height | 6" |
| Label Width | 4" |
| Label Format | Roll |
| Number of Labels per Roll | 1000 |
| Core Diameter | 3" |
| Adhesive Type | Permanent Acrylic |
| Print Technology | Direct Thermal |
| Finishing | Matte |
| Attachment Method | Adhesive |
| Printable | Yes |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | White |
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
z-essentials-500d.pdf 10041910
z-essentials-500d.pdf MOD-500-D