Étiquettes Zebra 10022943
10022943
| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 2 1/2" |
| Label Length | 1 1/4" |
| Number of Labels per Roll | 250 |
| Total Number of Labels | 1000 |
| Core Diameter | 3" |
| Adhesive Type | Permanent |
| Shape | Rectangle |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Finishing | Smooth |
| Features | Coated Paper |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Bright White |
| Product Material | Paper |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Certifications & Standards | FDA |
| Country of Origin | United States |
mod-z-select-2000t-zebra-labels-datasheet.pdf MOD-Z-SELECT-2000T