Étiquettes Zebra 10022930
10022930
| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 1" |
| Label Length | 1/2" |
| Total Number of Labels | 10002 |
| Core Diameter | 3" |
| Adhesive Type | Removable |
| Shape | Rectangle |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Finishing | Matte |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Material | Polypropylene |