Étiquettes Zebra 10006208-5
10006208-5
| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 4" |
| Label Length | 6" |
| Number of Labels per Roll | 1000 |
| Core Diameter | 3" |
| Adhesive Type | Permanent |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Features | Perforated |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Red |
| Product Material |
|
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information | Coated |
| Compatibility |
Zebra Printer(s):
|
| Country of Origin | United States |
mod-z-select-2000t-zebra-labels-datasheet.pdf MOD-Z-SELECT-2000T