Call for a full selection of bar code labels for your Wasp printer.
| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 1" |
| Label Length | 4" |
| Number of Labels per Roll | 5560 |
| Core Diameter | 3" |
| Adhesive Type | Permanent |
| Shape | Rectangle |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Attachment Method | Adhesive |
| Printable | Yes |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
Ribbon Required |
| Compatibility |
Wasp WPL612 and WPL406 |
| Country of Origin | United States |