| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 2 1/64" |
| Label Length | 5/8" |
| Number of Labels per Roll | 220 |
| Shape | Rectangle |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Clear |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | Works with SLP620, SLP650, SLP650SE 2" labeling devices. |
| Recycled | No |
| Post-consumer-waste% | 0% |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | United States |