| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 3 1/2" |
| Label Length | 1 1/8" |
| Number of Labels per Roll | 130 |
| Shape | Rectangle |
| Print Technology | Direct Thermal |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color |
|
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | Works with SLP620, SLP650, and SLP650SE 2" Label Printers |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | United States |