Étiquettes Epson 111197100
111197100
| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 2 1/5" |
| Label Length | 1" |
| Number of Labels per Roll | 1000 |
| Core Diameter | 3 1/2" |
| Shape | Rectangle |
| Print Technology | Direct Thermal |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Product Material | Paper |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
Epson TM-L90 Thermal Label Printer |