| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 2" |
| Label Length | 2" |
| Label Diameter | 4" |
| Number of Labels per Roll | 615 |
| Core Diameter | 1" |
| Print Technology | Direct Thermal |
| Printable | Yes |
| Features | Coated |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | White |
| Product Color | White |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
Brother Titan Industrial Printer Series (Desktop Thermal Printers)
|