| Technical Information | |
|---|---|
| Print Technology | Inkjet |
| Print Color | Gray |
| Yield Type | High |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 4.6" |
| Width | 11.1" |
| Depth | 1.6" |
| Weight (Approximate) | 15.87 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
|
| Recycled | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Additional Warranty Information |
Until the Warranty Ends date has been reached or the warranted usage limit has been reached, whichever occurs first. |