Serveurs de console et de périphériques Opengear OM2232-L-C14
OM2232-L-C14
Sélectionner un modèle
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Total Number of Network Ports | 2 |
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage |
|
| Input Voltage Range | 100V Ac to 240V AC |
| Frequency |
|
| Power Plug Type | IEC 320-C14 |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Rack Mount |
| Rack Height | 1U |
| Height | 1.8" |
| Width | 17.3" |
| Depth | 10.3" |
| Weight (Approximate) | 7.72 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Additional Information |
Environmental:
|
| Application/Usage | Remote Management |
| Certification |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 4 Year |