Commutateurs Ethernet HPE Aruba JD238C
JD238C
Sélectionner un modèle
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Modular | Yes |
| Port/Expansion Slot Details | 12 x Expansion Slot |
| I/O Expansions | |
|---|---|
| Total Number of Expansion Slots | 12 |
| Expansion Slot Type | Switch Fabric |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Layer Supported | 3 |
| Management & Protocols | |
|---|---|
| Manageable | Yes |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | Power Supply |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 27.9" |
| Width | 17.2" |
| Depth | 16.5" |
| Weight (Approximate) | 211 lb |