Commutateurs Ethernet HPE Aruba JL324A
JL324A
Sélectionner un modèle
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Total Number of Network Ports | 24 |
| Uplink Port | Yes |
| Modular | Yes |
| Stack Port | Yes |
| Port/Expansion Slot Details |
|
| Media & Performance | |
|---|---|
| Media Type Supported |
|
| Ethernet Technology | 5 Gigabit Ethernet |
| Network Technology | 5GBase-T |
| I/O Expansions | |
|---|---|
| Total Number of Expansion Slots | 2.0 |
| Expansion Slot Type |
|
| Network & Communication | |
|---|---|
| Layer Supported | 3 |
| Management & Protocols | |
|---|---|
| Manageable | Yes |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | Power Supply |
| Redundant Power Supply Supported | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor |
|
| Height | 1.7" |
| Width | 17.4" |
| Depth | 12.8" |
| Weight (Approximate) | 9.92 lb |