Commutateurs Ethernet Cisco WS-C6513-E
WS-C6513-E
Sélectionner un modèle
| I/O Expansions | |
|---|---|
| Total Number of Expansion Slots | 13.0 |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | Power Supply |
| Redundant Power Supply Supported | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Compatible Rack Unit | 20U |
| Form Factor | Rack-mountable |
| Height | 33.3" |
| Width | 17.3" |
| Depth | 18.1" |
| Weight (Approximate) | 280 lb |
| Warranty | |
|---|---|
| Additional Warranty Information |
|