Commutateurs Ethernet Cisco WS-C4506-E
WS-C4506-E
Sélectionner un modèle
| I/O Expansions | |
|---|---|
| Total Number of Expansion Slots | 6.0 |
| Expansion Slot Type |
|
| Network & Communication | |
|---|---|
| Layer Supported | 3 |
| Management & Protocols | |
|---|---|
| Manageable | Yes |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | Power Supply |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Compatible Rack Unit | 10U |
| Form Factor | Rack-mountable |
| Height | 17.4" |
| Width | 17.3" |
| Depth | 12.5" |
| Weight (Approximate) | 40.50 lb |
| Warranty | |
|---|---|
| Additional Warranty Information |
|