| Product Information | |
|---|---|
| Application/Usage | Fiber Optic |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 4" |
| Width | 9.3" |
| Depth | 12" |
| Weight (Approximate) | 7.49 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | United States |
| TAA Compliant | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
Mon panier
| Product Information | |
|---|---|
| Application/Usage | Fiber Optic |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 4" |
| Width | 9.3" |
| Depth | 12" |
| Weight (Approximate) | 7.49 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | United States |
| TAA Compliant | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |