Claviers Panasonic CF-VEK333LMP
CF-VEK333LMP
| Keyboard/Keypad | |
|---|---|
| Number of Keys | 87 |
| Keyboard/Keypad Features | IP65 Protection |
| Backlight | Yes |
| Localization | English (US) |
| Pointing Device | |
|---|---|
| Pointing Device Type | TouchPad |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Keyboard/Keypad Host Interface | Proprietary |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Dual Color |
| Product Color |
|
| Keyboard/Keypad Height | 0.70" |
| Keyboard/Keypad Width | 12.30" |
| Keyboard/Keypad Depth | 11.40" |
| Weight (Approximate) | 2.70 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Platform Supported | PC |
| Device Supported |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |