Claviers Logitech 920-012274
920-012274
| Keyboard/Keypad | |
|---|---|
| Keyboard/Keypad Type | Keyboard |
| Keyboard/Keypad Connectivity Technology | Wireless |
| Keyboard/Keypad Wireless Technology | Bluetooth |
| Keyboard/Keypad Features |
|
| Backlight | No |
| Pointing Device | |
|---|---|
| Pointing Device Type | Mouse |
| Pointing Device Connectivity Technology | Wireless |
| Pointing Device Wireless Technology | Bluetooth |
| Movement Detection | Darkfield |
| Movement Resolution (dpi) | 8000 |
| Scroller Type | Scroll Wheel |
| Ergonomic Fit | Symmetrical |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Keyboard/Keypad Host Interface | USB |
| Pointing Device Host Interface | USB |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Included | Yes |
| Battery Size Supported |
|
| Battery Chemistry | Lithium Polymer (Li-Polymer) |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | Battery |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Keyboard/Keypad Color | Black |
| Pointing Device Color | Black |
| Keyboard/Keypad Height | 0.81" |
| Keyboard/Keypad Width | 16.94" |
| Keyboard/Keypad Depth | 5.18" |
| Pointing Device Height | 2.01" |
| Pointing Device Width | 3.32" |
| Pointing Device Depth | 4.92" |
| Keyboard/Keypad Weight (Approximate) | 1.79 lb |
| Pointing Device Weight (Approximate) | 4.97 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Operating System Compatibility |
|
| Platform Supported |
|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance |
|
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |