Claviers Logitech 920-010260
920-010260
| Product Information | |
|---|---|
| Adjustable | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Gray |
| Product Color | Oxford Gray |
| Product Material | Woven Fabric |
| Durability |
|
| Height | 9.9" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 0.7" |
| Weight (Approximate) | 1.27 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Application/Usage | Tablet |
| Compatibility |
Apple - iPad Air (4th Generation, A2316, A2324, A2325, A2072),iPad Air (5th Generation), Pencil Logitech - Crayon |
| Brand Compatibility |
|
| Tablet Model Compatibility |
|
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |