Claviers Logitech 920-009000
920-009000
| Keyboard/Keypad | |
|---|---|
| Keyswitch Technology | Mechanical |
| Keyboard/Keypad Connectivity Technology | Cable |
| Hot Keys |
|
| Localization | English |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Keyboard/Keypad Host Interface | USB |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Keyboard/Keypad Height | 0.87" |
| Keyboard/Keypad Width | 18.70" |
| Keyboard/Keypad Depth | 5.91" |
| Weight (Approximate) | 2.30 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Operating System Compatibility |
|
| Platform Supported |
|
| Country of Origin | China |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |