Claviers Gamber Johnson 7300-0083
7300-0083
| Keyboard/Keypad | |
|---|---|
| Keyboard/Keypad Connectivity Technology | Cable |
| Hot Keys | Emergency |
| Pointing Device | |
|---|---|
| Pointing Device Type | TouchPad |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Keyboard/Keypad Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Keyboard/Keypad Height | 1.23" |
| Keyboard/Keypad Width | 11.92" |
| Keyboard/Keypad Depth | 7.65" |
| Weight (Approximate) | 2 lb |