Claviers Gamber Johnson 7300-0082
7300-0082
| Keyboard/Keypad | |
|---|---|
| Keyboard/Keypad Connectivity Technology | Cable |
| Number of Keys | 88 |
| Keyboard/Keypad Features | Travel Keyboard |
| Hot Keys | Emergency |
| Backlight | Yes |
| Backlight Type | LED |
| Localization | English (US) |
| Pointing Device | |
|---|---|
| Pointing Device Type | TouchPad |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | Cable |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Rugged | Yes |
| Keyboard/Keypad Height | 7.65" |
| Keyboard/Keypad Width | 11.92" |
| Keyboard/Keypad Depth | 1.23" |
| Weight (Approximate) | 2 lb |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |