| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Bill Compartments | 5 |
| Number of Coin Compartments | 5 |
| Lock Type | Standard |
| Number of Media Slots | 2 |
| Number of Key Lock Positions | 3 |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Product Material |
|
| Height | 4.3" |
| Width | 16.2" |
| Depth | 16.3" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
|
| Environmentally Friendly | Yes |