| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Trays | 1 |
| Number of Bill Compartments | 4 |
| Number of Coin Compartments | 5 |
| Lock Type | Standard |
| Features |
|
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Proprietary Interface | MultiPRO |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Product Material |
|
| Mount Type | Undercounter |
| Height | 4" |
| Width | 13.8" |
| Depth | 16.3" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | South Korea |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |