Accessories Rocstor Y10P002-B1
Y10P002-B1
| Keyboard/Keypad | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wired |
| Keyswitch Technology | Membrane |
| Key Layout | QWERTZ |
| Total Number of Keys | 104 |
| Keyboard/Keypad Features |
|
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Keyboard/Keypad Host Interface | USB |
| Built-in Devices | |
|---|---|
| Built-in Devices | Smart Card Reader |
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage | 5 V DC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Height | 1.6" |
| Width | 5.9" |
| Length | 17.4" |
| Weight (Approximate) | 2.43 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance | Restriction of Hazardous Substances (RoHS) |
| Country of Origin | Taiwan |
| TAA Compliant | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |