Accessories Raytec VAR2-POE-I8-1
VAR2-POE-I8-1
| Technical Information | |
|---|---|
| Device Supported | Video Surveillance System |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Durability |
|
| Height | 7.1" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 2.7" |
| Weight (Approximate) | 3.64 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Additional Information |
|
| Application/Usage | Outdoor |
| Compatibility |
|
| Certifications & Standards | IP66 |
| Country of Origin | United Kingdom |