Accessories Raytec VAR2-POE-I2-1
VAR2-POE-I2-1
| Technical Information | |
|---|---|
| Device Supported |
|
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Height | 4" |
| Width | 3" |
| Depth | 2.5" |
| Weight (Approximate) | 1.30 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
Illuminator:
Integrated Standard Features:
|
| Application/Usage | Surveillance |
| Certifications & Standards | IP66 |
| Country of Origin | United Kingdom |