| Technical Information | |
|---|---|
| Device Supported | Video Surveillance System |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Height | 8.8" |
| Width | 11" |
| Depth | 5.2" |
| Weight (Approximate) | 9.92 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Additional Information |
|
| Compatibility | IP66 |
| Country of Origin | United Kingdom |