| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Action Camera |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Material | High Strength Composite |
| Width | 13" |
| Depth | 1.63" |
| Length | 10" |
| Weight (Approximate) | 1.75 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Compatibility | GoPro Camera |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |