| Product Information | |
|---|---|
| Application/Usage | Tablet PC |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Material | Composite |
| Height | 10.6" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 0.6" |
| Weight (Approximate) | 8 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Compatibility |
Apple Tablet PCs:
|
| Country of Origin | United States |
| TAA Compliant | Yes |