| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported |
|
| Maximum Load Capacity | 14 lb |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black Powder Coat |
| Height | 14.75" |
| Width | 15" |
| Depth | 18" |
| Weight (Approximate) | 9 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | Gamber-Johnson Console Box |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |