Accessories Motorola KT-FX74004US-01
KT-FX74004US-01
| Technical Information | |
|---|---|
| Minimum Frequency | 902 MHz |
| Maximum Frequency | 928 MHz |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Material |
|
| Height | 7.7" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 1.7" |
| Weight (Approximate) | 1.80 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |