Accessories Hyundai Technology HT24FOMBK01
HT24FOMBK01
| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Screens | 1 |
| Screen Size Class | 24" |
| Viewable Screen Size | 23.8" |
| Screen Mode | Full HD |
| Panel Technology | Thin Film Transistor (TFT) |
| Response Time | 6.50 ms |
| Response Time Details | 6.5 ms Typical |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Pixel Pitch | 0.27400 mm x 0.27400 mm |
| Backlight Technology | LED |
| Horizontal Frequency | 30 kHz to 80 kHz |
| Video | |
|---|---|
| Maximum Resolution | 1920 x 1080 |
| Standard Refresh Rate | 75 Hz |
| Color Supported | 16.7 Million Colors |
| Native Contrast Ratio | 4,000:1 |
| Dynamic Contrast Ratio | 80,000,000:1 |
| Brightness | 250 Nit |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| HDMI | Yes |
| VGA | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| VESA Mount Compatible | Yes |
| VESA Mount Standard | 100 x 100 |
| Color Family | Black |
| Height | 16.1" |
| Width | 21.2" |
| Depth | 7.5" |
| Weight (Approximate) | 6.17 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|