Accessories Hyundai Technology HT10WB2MSG01
HT10WB2MSG01
| Processor | |
|---|---|
| Processor Core | Quad-core (4 Core) |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 3 GB |
| Memory Card Supported | microSD |
| Memory Card Supported Capacity | 128 GB |
| Storage | |
|---|---|
| Flash Memory Capacity | 32 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 10.1" |
| Display Screen Technology | In-plane Switching (IPS) Technology |
| Screen Mode | HD |
| Screen Resolution | 800 x 1280 |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Wireless Connectivity Technology | Wi-Fi |
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11b/g/n/ac |
| Bluetooth | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB Type-C | Yes |
| Built-in Devices | |
|---|---|
| Front Camera | Yes |
| Front Camera Resolution | 5 Megapixel |
| Rear Camera | Yes |
| Rear Camera Resolution | 8 Megapixel |
| Operating System | |
|---|---|
| Operating System Platform | Android |
| Operating System | Android 11 (Go Edition) |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Capacity | 6000 mAh |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Gray |
| Product Color | Space Gray |
| Form Factor | Slate |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|