Accessories Hyundai Technology HT10LB2MBKLTM
HT10LB2MBKLTM
| Processor | |
|---|---|
| Processor Speed | 1.30 GHz |
| Processor Core | Quad-core (4 Core) |
| Chipset | |
|---|---|
| Chipset Manufacturer | MediaTek |
| Chipset Model | MTK 8765B |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 2 GB |
| Memory Card Supported | microSD |
| Memory Card Supported Capacity | 128 GB |
| Storage | |
|---|---|
| Flash Memory Capacity | 32 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 10.1" |
| Display Screen Technology | In-plane Switching (IPS) Technology |
| Aspect Ratio | 16:10 |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Graphics Controller Model | IMG GE8100 |
| Network & Communication | |
|---|---|
| WWAN Supported | Yes |
| Wireless Connectivity Technology | Wi-Fi |
| Cellular Generation | 4G |
| Cellular Data Connectivity Technology | LTE |
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11a/b/g/n |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in Devices | |
|---|---|
| Front Camera | Yes |
| Front Camera Resolution | 2 Megapixel |
| Rear Camera | Yes |
| Rear Camera Resolution | 5 Megapixel |
| Operating System | |
|---|---|
| Operating System Platform | Android |
| Operating System | Android 10 |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Capacity | 5000 mAh |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Gray |
| Product Color | Graphite |
| Form Factor | Slate |
| Height | 6.8" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 0.4" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |