Accessories Hyundai Technology HT10LA1MSGNA02
HT10LA1MSGNA02
| Processor | |
|---|---|
| Processor Core | Octa-core (8 Core) |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 4 GB |
| Memory Card Supported | microSD |
| Memory Card Supported Capacity | 128 GB |
| Storage | |
|---|---|
| Flash Memory Capacity | 128 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 10.1" |
| Display Screen Technology | In-plane Switching (IPS) Technology |
| Screen Mode | Full HD |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| Network & Communication | |
|---|---|
| WWAN Supported | Yes |
| Wireless Connectivity Technology | Wi-Fi + Cellular |
| Cellular Phone Capability | Yes |
| Cellular Network Supported |
|
| Cellular Generation | 4G |
| Cellular Data Connectivity Technology | LTE |
| Wireless LAN | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB Type-C | Yes |
| Built-in Devices | |
|---|---|
| Front Camera | Yes |
| Front Camera Resolution | 8 Megapixel |
| Rear Camera | Yes |
| Rear Camera Resolution | 13 Megapixel |
| Operating System | |
|---|---|
| Operating System Platform | Android |
| Operating System | Android 11 |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Capacity | 6000 mAh |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Gray |
| Product Color | Space Gray |
| Form Factor | Slate |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|