| Technical Information | |
|---|---|
| Lock Type | Standard |
| Keyed System | Alike |
| Number of Media Slots | 2 |
| Number of Key Lock Positions | 3 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Printer Driven | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Height | 4.3" |
| Width | 16.3" |
| Depth | 16.2" |
| Weight (Approximate) | 1 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Certifications & Standards |
CE |
| Country of Origin | South Korea |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |