Accessories Asus PN64-BB3000X1TD-NL
PN64-BB3000X1TD-NL
| Processor | |
|---|---|
| Processor Type | Core i3 |
| Processor Generation | 12th Gen |
| Processor Model | i3-1220P |
| Processor Speed | 1.50 GHz |
| Maximum Turbo Speed | 4.40 GHz |
| Chipset | |
|---|---|
| Chipset Manufacturer | Intel |
| Memory | |
|---|---|
| Maximum Memory Supported | 64 GB |
| Memory Technology | DDR5 SDRAM |
| Memory Standard | DDR5-4800/PC5-38400 |
| Total Number of Memory Slots | 2 |
| Storage | |
|---|---|
| Supported Storage Drive Interfaces | Serial ATA III |
| Supported Storage Drive Types |
|
| Controllers | |
|---|---|
| Controller Type | Serial ATA/600 |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Graphics Memory Technology | DDR5 SDRAM |
| Graphics Memory Accessibility | Shared |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet Technology | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wireless LAN | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| HDMI (Rear) | Yes |
| Total Number of USB Ports | 5 |
| Number of USB 3.2 Gen 2 Ports | 3 |
| USB Type-C | Yes |
| USB Type-C Detail | 2 x USB 3.2 Gen2 Type-C |
| Number of SATA Interfaces | 1 |
| Power Description | |
|---|---|
| Maximum Power Supply Wattage | 120 W |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Eco Black |
| Form Factor | Mini PC |
| Height | 2.3" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 5.1" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Energy Star | Yes |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance | Restriction of Hazardous Substances (RoHS) |
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |