| Product Information | |
|---|---|
| Screen Size Supported | 10" |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Product Material | Polycarbonate ABS |
| Height | 15" |
| Width | 4" |
| Depth | 10" |
| Weight (Approximate) | 4 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Tablet |
Mon panier
| Product Information | |
|---|---|
| Screen Size Supported | 10" |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Product Material | Polycarbonate ABS |
| Height | 15" |
| Width | 4" |
| Depth | 10" |
| Weight (Approximate) | 4 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Tablet |