| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Bill Compartments | 4 |
| Number of Coin Compartments | 5 |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 3.5" |
| Width | 13.2" |
| Depth | 13.5" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | apg 330 Arlo Cash Drawer; EKDS-1-X330-A10 |
| Country of Origin | China |
accessories.pdf KPK-15TA-A10-BX