Accessories APG Cash Drawer T486-1-BL1616
T486-1-BL1616
| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Bill Compartments | 5 |
| Number of Coin Compartments | 5 |
| Features |
|
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Network (RJ-45) | Yes |
| Proprietary Interface | NetPRO |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Height | 4.9" |
| Width | 16" |
| Depth | 16.8" |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 5 Year |